CNC Kompozit Oyma Tabela

CNC Kompozit Oyma Tabela Çeşitleri Muğla Reklam

CNC Kompozit Oyma Tabela (Işıklı – Işıksız)

Işıklı veya ışıksız yapılabilen ve Cnc Router makinesinde kesilen kompozit ile tamamlanan CNC Kompozit Oyma Tabela, estetik bir görünüme sahiptir. CNC Oyma Tabelalar ahşap, pleksi, decoda, pvc, compozite ve daha birçok materyalin üzerine harf, desen ve farklı şekiller işleyerek kesim yapılabilen tabela seçeneğidir.

Lena Reklam & Ajans, profesyonel tasarım ekibi ve son teknoloji makine parkuruyla kurumsal ihtiyaçlarınız için çözüm ortağınız olacaktır.

ışıklı kompozit kesim tabela muğla reklam

CNC Kompozit Oyma Tabela Çeşitleri

Cnc tabela kesimi ve Cnc tabela oyma, işlemlerini Üstün CNC Router makinalarımızla, uzman ve tecrübeli operatörlerimiz en iyi şekilde tamamlayacaktır.

Muğla CNC kompozit tabela işlerinde en iyi hizmeti veren Lena Reklam & Ajans, müşterilerinin memnuniyetine önem verir.

kompozit oyma tabela ışıklı ve ışıksız mugla reklam

CNC kesim tabelalar, makinede kesilir, zemine uygulanacak malzeme seçildikten sonra led ışıkları döşenir ve istenilen renklerde pleksiglass uygulaması yapılır. Daha sonra CNC routerde kesilen kompozit malzeme montajlanır.

Diğer Tabela Seçenekleri

Fener Tabela
Özel Tasarım Tabela
Cephe Tabelası
Yönlendirme Tabelaları
İstasyon Tabela Çeşitleri
Eczane Tabelası
Restoran Menü Board
Restoran Girişi Menü Tabela
Ahşap Oyma Tabela
Germe Vinil Tabela
Polikarbon Tabela
Dekota (Foreks) Tabela
Pleksi Tabela
Kutu Harf Tabela

Bize Ulaşın

Sadece Muğla ile sınırlı kalmayıp tüm illerimize hizmet vermekteyiz. Tabela ve Web Sitesi hizmeti verdiğimiz Cafe Deson & Restoran firmasını inceleyebilirsiniz.

Tüm tabela ihtiyaçlarınızda Lena Reklam Muğla olarak sizlere her türlü destek ve olanağı sağlıyoruz. Müşterimizin düşünce ve hayallerine göre tüm detayların üzerinde durarak en iyisini sizlere sunmayı hedefliyoruz. Tüm çalışmalar hakkında bilgi almak ve fiyat teklifleri için bize yazabilir yada bizi arayabilirsiniz. “İletişim” sayfamıza ulaşmak için buraya tıklayınız.

Diğer tabela çeşitlerimiz için “Tabela” kategorimize tıklayabilirsiniz. Lena Reklam Muğla Tabela çeşitleri sayfasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

Lena Reklam İşinize Değer Katar…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*