Dezenfektan Kabini Otomatik

dezenfektan kabini otomatik sensörlü sisleme yapan mugla reklam

Sensörlü Dezenfektan Tüneli

Parklar, çay bahçeleri, hastaneler, oteller, AVMler, spor alanları, otoparklar, işletmeler, pastaneler, cafeler, restoranlar, belediyeler, fabrikalar, açık ve kapalı alanlar için Dezenfektan Kabini Otomatik Sensörlü kabinler kendi üretimimizdir.

Dezenfektan Kabini Otomatik Özellikleri

  • Paslanmaz metal yüzey,
  • Metal şase,
  • 10 adet paslanmaz çelik nozul,
  • Statik fırın boyalı,
  • 50 lt Dezenfektan tankı,
  • Endüstriyel hassas sensör,
  • Sisleme yapan motor ve pompa sistemi,
  • Sabit led ışık ve sensörle değişen led ışık sistemi,
  • Laminasyonlu baskı (Firma logosu ve reklerde özel tasarım baskı uygulanır),
  • Ürünlerimizde çin malı malzeme kullanılmamıştır,

Dezenfektan Kabini Otomatik Sensörlü Paslanmaz

Koronavirüsü önlemleri kapsamında açık ve kapalı analarda insanların geçiş noktalarına konulan İnsan Dezenfektan Kabini, firmamız tarafından özenle ve kaliteli malzemelerden üretilmektedir.

Kurumlar ve tüm işletmeler için gerekli olan Dezenfektan Tüneli, doğru dezenfekteyi sağlaması için 10 nozullu yapılmaktadır. Nozullar damlamaya karşı korumalı, paslanmaz çeliktir.

Ürettiğimiz Hijyen Tüneli, püskürtme sistemiyle değil, sisleme yöntemiyle çalışmaktadır. Dezenfektan için en doğru yöntem olan sisleme yöntemi, Hijyen Kabini için en doğru sistemdir.

Otomatik Dezenfektan Tüneli İmalatı

Kolay kurulumu ve demonte yapısıyla Türkiye’nin her yerine gönderdiğimiz Otomatik Dezenfektan Tüneli, Montaj rahatlığı sayesinde sorunsuzca kurulmakta ve çalıştırılmaktadır.

İnsan Dezenfektan Tüneli siparişlerinizi sitemizden güvenle verebilirsiniz. İç ve dış ortam için uygun olan paslanmaz metal Vücut Dezenfektan Tüneli güvenle kullanılabilir.

Bize Ulaşın

Lena Reklam, Muğla ile sınırlı kalmayıp tüm illerimize hizmet vermektedir. Dezenfektan Tüneli ve web sitesi hizmeti verdiğimiz Gezievi Tur firmasını inceleyebilirsiniz. Her türlü reklam tabela ve özel tasarım işleriniz için Muğla Lena Reklam çözüm ortağınız olacaktır.

El dezenfektan stantları, Cerrahi yüz maskeleri, Mesafeni koru zemin etiketleri ve diğer hijyen ürünleri ihtiyaçlarınızda Lena Reklam olarak sizlere en iyisini sunmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin düşünce ve hayallerine göre tüm detayların üzerinde durarak beğeneceğiniz tasarımlar oluşturuyoruz.

Her konuda bize yazabilir yada bizi arayabilirsiniz. “İletişim” sayfamıza ulaşmak için buraya tıklayınız.

Diğer Ürün çeşitlerimiz için “Hijyen Ürünleri” kategorimize tıklayabilirsiniz. Lena Reklam Hijyen Ürünleri sayfasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*