Güvenli Alan Zemin Etiketleri

mugla-guvenli-alan-zemin-etiketleri-sosyal-mesafe-ürünleri-satışı-mugla-reklam

Güvenli Alan Zemin Etiketleri

Güvenli Alan Zemin Etiketleri yada sosyal mesafe zemin etiketleri mağaza, avm, banka, hastane, eczane, market vb. alanlarda sosyal mesafeyi koruma amaçlı hazırlanmış ürünlerdir. “En az 1 metre” kuralına uyulması için belirteç olarak tasarlanan bu ürünler Lena reklam & Ajans güvencesiyle üretilmektedir. Güvenli Alan Etiketleri sayesinde hem müşterileriniz, hem de kendiniz için daha güvenli bir ortam oluşturmuş olursunuz.

Sosyal mesafe etiketlerini farklı ebat ve şekillerde ihtiyacınıza uygun, opak folyo üzerine, özel yer laminasyonlu olarak Lena Reklam‘dan online olarak sipariş verebilirsiniz. Normal etiket kullanımının aksine, yer etiketleri kullanım amaçlarından dolayı yıpranmaya daha yatkındır. Bunu önlemek için ekstra koruyucu laminasyon ile üretilmektedir. Bu sayede uzun süre deforme olmadan kalır.

Sosyal-Mesafe-uyarı-Zemin-Etiketi-mugla reklam

Güvenli Alan zemin etiketleri farklı kullanım alanları için hazırlanmış olup, yaptırmak istediğiniz adet, ebat ve tasarımı seçmeniz yeterlidir. Kendi markanıza ait özel tasarım yaptırmak isterseniz Lena Reklam‘ın profesyonel tasarımcıları en iyi çalışmaları sizin için yapacaktır.

Ürünü Uygulama:

Sosyal mesafe etiketlerini yapıştırmadan önce, zeminin iyice temizlenmesi gerekmektedir.
-Etiket yapıştırılırken, hava kalmaması ve yere düzgün yapışması için spatula veya benzer bir alet yardımıyla üzerinden sıvama yapılır.

Güvenli Alan Zemin Etiketi Hakkında

-Güçlü yapışkanı ve ekstra koruyucu laminasyonu sayesinde 6 aya kadar dayanıklıdır.
-Kirlenmesi halinde, paspas veya bez ile kolayca temizlenebilir.
-Üründe, deformasyona sebep olabilecek yoğun su v.b. sıvılara maruz bırakmamaya özen gösterilmelidir.
-Düz ve pürüzsüz zeminlerde kullanıma uygundur, bozuk zeminlerde kullanılmaz.

Güvenli Alan (Mesafeni Koru) Zemin Etiketi Nedir?

Güvenli Alan Zemin Etiketi, işyerlerinde müşterilerin koronavirüsünden (covid19) sosyal mesafe kurallarına uyarak korunması ve hastalığın bulaşmasının önlenmesi amacıyla zemine yapıştırılan, bireylerin durması gereken yerleri belirleyen işaret etiketleri olarak adlandırılır. UV baskı ile üretilmiş, özel üretim sticker etiketleridir.

Müşterileriniz, çalışanlarınız ve sizin sağlığınız için, “sosyal mesafeyi koruma” tek başına yeterli değildir. Her işletmede olması gereken Dezenfektan Standlarının yer alması ve müşterilerin el dezenfektanını ilk girişte kullanması gerekmektedir. Dezenfektan istasyonları için buraya tıklayınız.

el-dezenfektan-standı-mugla reklam

Muğla Güvenli Alan zemin etiketlerinin yanı sıra, camlara, duvarlara ve kapılara sosyal mesafe uyarı etiketleri tasarlayıp uygulamaktayız. Güvenli Alan zemin etiketleri Muğla için firmalar, kaliteli malzeme, iyi tasarım ve uygun fiyat seçenekleriyle Lena Reklam & Ajans‘ı güvenle tercih edebilirler. Muğla Sosyal mesafe Zemin Etiketlerinin tasarımlarını kaliteli işçilikle ve uygun fiyatla yapmaktayız. Kullanılacak alana ve işin konusuna özel etiket tasarımı yapılmakta. Koronavirüsü salgını dolayısıyla son çıkan genelgelerle şantiye, kimyasal madde üreten iş yerleri veya sanayi alanlarında metal etiket veya uyarı etiketleri kullanılması zorunlu hale gelmiştir. Bu tür etiketler genel olarak makine kullanımı, çevre güveliği ve işçi güvenliği adına yapılmaktadır.

Güvenli Alan Zemin Etiketleri Ne İşe Yarar?

Koronavirüsü Güvenli Alan Zemin Etiketi bilgilendirme ve uyarı etiketi niteliği taşımaktadır. Koronavirüs hastalığı (COVID-19) grip ve benzeri virüslerden kaynaklanan bulaşıcı ve ağır bir hastalıktır. Bu kronik tehdit kuru öksürük, ateş ve daha ciddi vakalarda nefes almada zorluk gibi belirtilerle birlikte solunum yolu sıkıntılarına da (grip gibi) yol açmaktadır. Ellerinizi sık sık sabunla yıkayıp, yüzünüze ve gözlerinize çıplak elle değmekten kaçınarak ve soğuk algınlığı, grip geçiren şüpheli kişilerle yakın temasta (1 metre mesafeyi koruyarak) bulunmayarak kendinizi ve sevdiklerinizi güvenle koruyabilirsiniz.

Ayrıca güvenliğiniz ve sağlığınız için işyeriniz, ofisiniz veya evinizde El Dezenfektan Standlarından birini tercih edebilirsiniz. Güvenli Alan Zemin Etiketleri mağaza, alışveriş merkezleri, bankalar, hastaneler, eğitim kurumları, eczaneler, market v.b. alanlarda koronavirüse dikkat çekip, 1 metre sosyal mesafe oluşturarak hastalığın bulaşmasını önlemek amaçlı hazırlanmış ürünlerdir. Bu sayede hem müşterileriniz, hem de kendiniz için daha güvenli bir ortam oluşturmuş olursunuz.

dezenfektan-stand-cesitleri-mugla-reklam

Dezenfektan Ne İşe Yarar?

Koronavirüs tehtidi en çok, hastalığa yakalanmış bireyler öksürdükleri veya aksırdıkları esnada havadan temasla bulaşmakta. Ayrıca kişilerin, üzerinde virüs bulunan bir yüzeye veya nesneye dokunup daha sonra kendi gözlerine, burunlarına veya ağızlarına dokunmaları yoluyla da bulaşır. Bu yüzden dezenfektanla elleri korumak ve maske kullanımı çok önemlidir. Sosyal mesafe kuralına uyulmalıdır. Topluluk içerisinde 1 metreden yakın mesafeli yerlerden kaçınılmalıdır. Ciddi bir durum söz konusu olmadıkça hastanelere gidilmemelidir.

Güvenli Alan Zemin Etiketleri Hangi Sektörlerde Kullanılmaktadır?

Güvenli Alan Zemin Etiketi marketler, otobüsler, duraklar, hastaneler v.b. yerler için kullanımı zorunlu olan Güvenli Alan etiketini, UV baskı kalitesinde Lena Reklam Muğla‘dan temin edebilirsiniz. Folyo kaplama veya laminasyon seçeneği mevcuttur. Bilgilendirme niteliği taşıyan etiketler, her türlü sektörde gıda, kozmetik, sanayi veya tekstil firmalarında sıkça kullanılmaktadır. Bu sektörlerin yanı sıra taşımacılık, elektronik, otomotiv veya turizm sektöründe de sıkça etiket kullanımı yapılmaktadır. Güvenli Alan Zemin Etiketleri kullanımının en önemli unsuru ise kullanıldığı alan ve verdiği mesajdır.

Mesafeni Koru Zemin Etiket çeşitleri satışı Muğla reklam

Markanızın ve firmanızın amacına göre iyi bir etiket tasarımı seçmeniz oldukça önemlidir. Özellikle etiketler, markanın imajını ve bilinirliğini kaliteli bir şekilde sürdürmesi açısından oldukça önemlidir. Markanıza göre iyi bir etiket seçimi için Lena Reklam & Ajans‘ın profesyonel ekibi markanızı en iyi yansıtacak etiket tasarımında size yardımcı olacaktır.

Lena Reklam, firmaya uygun keyifli ve dikkat çekici görselliği ile beklentileri karşılayan “Güvenli Alan zemin etiket modelleri” tasarlar. Tasarımı başarılı Sosyal mesafe zemin etiketleri her zaman müşterileri etkilemeyi başarır. Güvenli mesafeyi koruma etiketleri yada Güvenli Alan Zemin stickerları, etkili reklam yöntemleri arasına girmeyi başarmıştır. İç ve dış mekanlarda şık bir görüntü oluşturacak olan güvenli alan zemin etiketi çeşitleri ile siz de markanızın bilinirliğini arttırabilir ve hedef kitlenizin ilgisini çok daha kolay bir şekilde çekmeyi başarabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Lena Reklam, Muğla ile sınırlı kalmayıp tüm illerimize hizmet vermektedir. Sosyal mesafe etiketleri ve web sitesi hizmeti verdiğimiz Medusa Transfer firmasını inceleyebilirsiniz. Muğla güvenli alan etiket tasarımları için Muğla Lena Reklam çözüm ortağınız olacaktır.

Tüm Güvenli Alan zemin etiketleri ihtiyaçlarınızda Lena Reklam Muğla olarak sizlere her türlü destek ve olanağı sağlıyoruz. Müşterimizin düşünce ve hayallerine göre tüm detayların üzerinde durarak en iyisini sizlere sunmayı hedefliyoruz. Tüm çalışmalar hakkında bilgi almak ve fiyat teklifleri için bize yazabilir yada bizi arayabilirsiniz. “İletişim” sayfamıza ulaşmak için buraya tıklayınız.

Diğer Display Ürün çeşitlerimiz için “Kaplama & Baskı” kategorimize tıklayabilirsiniz. Lena Reklam Muğla Display Ürünler sayfasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

Lena Reklam İşinize Değer Katar…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*