Hakkımızda

Lena Reklam Kimdir?

Bizler, 15 yıldır İstanbul'da kreatif ajans olarak hizmet veren İstanbul'daki faaliyetlerimizi durdurup doğduğumuz yer olan Muğla'da yeniden kurulan kreatif ve interaktif bir reklam firmasıyız.

Genellikle yapılamaz denilen birçok işi yapmamız ile nam salmış durumdayız. Birçok farklı tabela ve hizmet yaparak adımızı Muğla'ya kısa sürede duyurduk.  Muğla'da tasarım değeri olan, göze hoş gelen, bütün tabela ve tasarımlarda Lena Reklam & Ajans imzası vardır.

Muğla'da reklamtasarım promosyon ya da web sitesi denildiği zaman ilk akla gelen firmayız. Bunun sebebi ise şu ana kadar çalıştığımız onlarca firma ve yaptığımız yüzlerce işle müşterilerimizi memnun etmek ve onların yüzünü güldürmektir.
Gerek reklam, gerek web sitesi ya da gerek diğer çalıştığımız servisler olsun; her alanda özgün içerikler üretiyor ve tek bir yönteme bağlı kalmıyoruz.

Hızlı Teslimat ve Söz Verdiğimiz Gibi İlkesi…

Lena Reklam & Ajans Olarak asla taviz vermeyeceğimiz tek birşey var o da "Söz verdiğimiz gibi" ilkemiz.

Biz sizinle başta ne konuşuyor ne görüşüyorsak gece gündüz demeden sözümü yerine getirmek için çalışırız. Bundan dolayı
hızlı teslimat tarihleri ile öne çıkıyor, söz verdiğimiz tarihte işimizi anahtar teslim şekilde teslim ediyoruz.
 
%100 Müşteri Memnuniyeti

Biz Lena Reklam ekibi olarak öncelikle işletmenizi kendi işletmemiz gibi görüyor ve güzel olması için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Siz daha düşünmeden eksikleri görüyor ve sizi erkenden uyarıyoruz. Bunların bize geri dönüşü ise tabii ki %100 müşteri memnuniyeti oluyor. 

Her konuda firmanıza profesyonel Reklam Çözümleri  sunuyoruz. 

Muğla reklam piyasasını sizinle baştan yazıyoruz.
İşini severek ve profesyonel bir ekip ile firmanızı tanıştırmanın şimdi tam zamanı.

Sizi en yakın zaman da kahve içmeye bekliyoruz :)

Gürkan ERGÜNEŞ - Lena Reklam/CEO