Pleksi Tabela

Pleksi Tabela Çeşitleri Muğla Reklam

Pleksi Tabela

Pleksi Tabela, kutu harf şeklinde yada CNC router kesimi şeklinde yapılabilir. Aynı zamanda pleksiglass tabela olarak adlandırılan bu ürünler fiyat olarak daha uygun fakat görünüm itibariyle al benisi daha az olan bir malzemedir.

Pleksi Kutu Harf Tabela

Her geçen gün reklam sektörü, gelişen sistemler ve teknolojiyle büyük bir yol katetmektedir. Teknolojiyle birlikte artan tabela çeşitleri ve kullanılan malzeme çeşitliliği reklam sektörüne katkılar sağlamaktadır.

Muğla Pleksi Tabela yapımında, özgün tasarımlarla ve uzman operatörlerimizle Lena Reklam ve Ajans olarak beklentilerinizin üstünde işler yapacağımıza eminiz.

Muğla Pleksiglass tabela, birçok zeminde kullanılabilir. Sağlam, akrilik malzemeden yapılan Pleksi Tabelalar dış mekan ve iç mekan için kulanılan bir malzemedir.

Muğla ve çevresinde hizmet veren firmamız, Ula’da, Gökova’da, Akyaka’da, Marmaris’te, Milas’ta, Yatağan’da, Datça’da ve tüm ilçelerde reklam tabela işleri için çalışabileceğiniz en hızlı ve en iyi firmadır.

Bize Ulaşın

Sadece Muğla ile sınırlı kalmayıp tüm illerimize hizmet vermekteyiz. Pleksiglass Tabela ve Web Sitesi hizmeti verdiğimiz Sporset firmasını inceleyebilirsiniz.

Tüm tabela ihtiyaçlarınızda Lena Reklam Muğla olarak sizlere her türlü destek ve olanağı sağlıyoruz. Müşterimizin düşünce ve hayallerine göre tüm detayların üzerinde durarak en iyisini sizlere sunmayı hedefliyoruz. Tüm çalışmalar hakkında bilgi almak ve fiyat teklifleri için bize yazabilir yada bizi arayabilirsiniz. “İletişim” sayfamıza ulaşmak için buraya tıklayınız.

Diğer tabela çeşitlerimiz için “Tabela” kategorimize tıklayabilirsiniz. Lena Reklam Muğla Tabela çeşitleri sayfasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

Lena Reklam İşinize Değer Katar…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*