Şeffaf Seperatör Virüs Koruyucu Pleksi Bölme

Şeffaf Seperatör Virüs Koruyucu Pleksi Bölme üretim ve satışı muğla reklam

Şeffaf Seperatör Virüs Koruyucu Pleksi Bölme

Sosyal mesafenin korunması, virüs ve bakterilerin bulaşmasından korunmak için ürettiğimiz Şeffaf Seperatör Virüs Koruyucu Pleksi Bölme ürünlerini Lena Reklam & Ajans Muğla firmamızdan temin edebilirsiniz.

İstenilen ölçülerde imalatı ve montajı yapılır.

seffaf_mika_koruyucu_bolme_mugla_lena_reklam

Bulaşıcı hastalıklarla mücadele etmek için tüm işletmelerin kullanması gereken Pleksi Seperatör koruyucular istediğiniz ebatlarda üretilmektedir.

Müşterilerinizle solunum temasını ve fiziksel teması engelleyen Şeffaf Pleksi Ara Bölme ürünleri sizi koruyacaktır.

seffaf_pleksi_koruyucu_ara_bolme_mugla_lena_reklam
virus_koruyucu_seffaf_bolme_mugla_lena_reklam

Para alıp verme anında ya da müşteri ile iletişim kurarken, ağızdan saçılan zararlı zerreciklerin ulaşmasında engelleyici olarak şeffaf paravan kullanılır.

virus_koruma_seperatoru_seffaf_bolme_mugla_lena_reklam

Müşteri ile tahsilatçı arasında Pleksi Seperatör koruyucu görev yapar.

Her ölçüde pleksiglass malzemeden yapılan virüs koruyucu bölme sizin ve müşterilerinizin sağlığı için idealdir.

koruyucu_pleksi_mika_seperator_mugla_lena_reklam

Covid-19 tedbirleri kapsamında uygulanan Şeffaf Koruyucu Ara Bölme Masanın ya da bankonun üzerine konulabilir. Farklı alanlara da montajını yaptığımız virüs koruma seperatörü için bizi arayınız.

Muğla’da Pleksi koruma ürünlerini üreten ve montajını yapan tek firmayız. Şeffaf Seperatör koruyucuları tüm iş kollarında kullanılmaktadır.

Tüm İşletmeler İçin Koruyucu Pleksi Seperatör

Eczaneler için şeffaf koruyucu çerçeve üretimi yapmaktayız. Eczanede müşterilerinizle aranızda koruyucu şeffaf çerçeve sağlık güvenliğinizi sağlayacaktır.

eczane_seffaf_koruyucu_bolme_seperator_mugla_lena_reklam
eczane_virus_koruyucu_seffaf_bolme_mugla_lena_reklam

Oteller için Şeffaf Ayırıcı Siper bir çok alanda kullanılmaktadır. Şeffaf bariyer koruyucuları resepsiyonlara, yemekhanelere ve daha bir çok alana montajlayabiliriz. Plexiglass Barrier ürünlerini firmamızdan uygun fiyatlı temin edebilirsiniz.

otel_resepsiyon_seffaf_koruyucu_pleksi_seperator_bolme_mugla_lena_reklam

Restoranlar için Şeffaf güvenlik seperatörü, masaların üzerine konularak müşterilerinizin, Şeffaf Seperatör Virüs Koruyucu Pleksi Bölme sayesinde güvenle yemeklerini yemeleri sağlanmaktadır.

restoran_masa_ustu_seffaf_koruyucu_bolme_mugla_lena_reklam

Şeffaf masa ayırıcı virüsten korunma önlemleri kapsamında müşterilerinizin sosyal mesafeyi korumasını sağlayacaktır.

restaurant_seffaf_koruma_bolmesi_pleksi_seperator_mugla_lena_reklam
restoran_masa_ustu_seffaf_koruyucu_pleksi_seperator_mugla_lena_reklam
restoran_masasi_transparan_virus_koruma_unitesi_mugla_lena_reklam

Marketler için mika koruyucu bölme, kasiyer ile müşterilerin birbirine yakınlaşmasını engellemekte ve koronavirüsü koruması sağlamaktadır.

market_kasiyer_koruyucu_seffaf_mika_bolme_seperator_mugla_lena_reklam

Fabrikalar için Koruyucu pleksi bölmeleri, çalışanlarınızın birbirlerine virüs bulaştırma riskini ortadan kaldıracaktır. Pleksi Bölme, kalabalık ortamlarda mutlaka kullanılmalıdır.

fabrika_toplanti_salonu_seffaf_koruyucu_plastk_bolme_mugla_lena_reklam

Şeffaf Seperatör Virüs Koruyucu Pleksi Bölme

Pleksi Seperatör koruyucu bölmeler her türlü işletme için kullanılması gereken bulaşıcı hastalıklar, bakteriler ve virüslerden korunmak için gerekli olan şeffaf bölme üniteleridir.

isyerleri_koruyucu_seffaf_bolme_seperator_pleksi_mugla_lena_reklam

Lena Reklam & Ajans firması olarak koruyucu şeffaf mika seperatör ürünlerini, her ölçüde üretip montajını yapmaktayız. şeffaf mika bölme ihtiyaçlarınız için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Restoran ve lokantalarda, mika şeffaf bölme kullanımını mutfak bölümünde, self servis alanlarda ve masalarda kullanılmasını öneriyoruz.

cafe_kafeterya_koruyucu_pleksi_seperator_seffaf_bolme_mugla_lena_reklam
yemekhane_lokanta_masa_koruyucu_bolme_seffaf_seperator_mugla_lena_reklam

İstenilen ebatlarda ürettiğimiz, koruyucu pleksi masaüstü sperlik yada virüs yüz ve göz koruyucu portatif paravan ürünlerini uygun fiyatlı, coronavirüs koruma masa üzeri bölme ünitesi, üretim ve montajını yapmaktayız.

Bize Ulaşın

Lena Reklam, Muğla ile sınırlı kalmayıp tüm illerimize hizmet vermektedir. Koruyucu Şeffaf pleksi separatör ünitesi ve web sitesi hizmeti verdiğimiz Gezievi Tur firmasını inceleyebilirsiniz. Her türlü reklam tabela ve özel tasarım işleriniz için Muğla Lena Reklam çözüm ortağınız olacaktır.

El dezenfektan stantları, Cerrahi yüz maskeleri, Mesafeni koru zemin etiketleri ve diğer hijyen ürünleri ihtiyaçlarınızda Lena Reklam olarak sizlere en iyisini sunmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin düşünce ve hayallerine göre tüm detayların üzerinde durarak beğeneceğiniz tasarımlar oluşturuyoruz.

Her konuda bize yazabilir yada bizi arayabilirsiniz. “İletişim” sayfamıza ulaşmak için buraya tıklayınız.

Diğer Ürün çeşitlerimiz için “Hijyen Ürünleri” kategorimize tıklayabilirsiniz. Lena Reklam Hijyen Ürünleri sayfasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*