Tek Ayak Dezenfektan İstasyonu Hijyen Noktası

Paslanmaz Tek Ayak Dezenfektan İstasyonu Hijyen Noktası satışı mugla reklam

Tek Ayak Dezenfektan İstasyonu Hijyen Noktası

1 Litrelik Dezenfektan Hediyeli, Tek Ayak Dezenfektan İstasyonu Hijyen Noktası. (Dirsek Kol basma dezenfektan istasyonu)

Dezenfektan Standı Özellikleri;

 • 1 Litre Dezenfektan Pompasına Uygun
 • 48x48cm Baskı Alanı
 • Üst Kompozit Malzeme
 • Paslanmaz ayak (145cm uzunluk)
 • Dijital Renkli Baskı
 • Marka veya firma logosu baskı
 • Laminasyon kaplamalı
 • Paslanmaz Dezenfektan Verici
 • 1 Litrelik Dezenfektan Şişesi (Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektan)
 • İç ve dış ortam için uygundur
 • Suya dayanıklıdır.
 • Portable yapısı ile istenilen yere taşınabilir.

Elleri dezenfekte etmek amacıyla hazırladığımız “Tek Ayak Dezenfektan İstasyonu Hijyen Noktası” üzerindeki dirsek basmalı (pompalı) dezenfektan verici dispenser, 1 litrelik dezenfektan şişelerine uygundur. İşyerleri, ofisler, banka şubeleri, marketler, apartmanlar, siteler, belediyeler, kamu kuruluşları, benzin istasyonları, cafeler, restoranlar ve okullar gibi toplu yaşam alanlarında çalışanların ve misafirlerinizin ellerini kolaylıkla dezenfekte edebilmesi için geliştirilmiş bir hijyen noktası standıdır.

Muğla hijyen noktası, Lena Reklam Tek Ayak Dezenfektan İstasyonu Hijyen Noktası, dirsek basma dezenfektan standı, kurumunuzun ya da firmanızın logosu ile istediğiniz tasarım hazırlanarak digital renkli baskı şeklinde uyguluyoruz. Başta korona covid 19 virüsü ve diğer virüs ve bakterilerden sevdiklerinizi, müşterilerinizi ve çalışanlarınızı korurken aynı zamanda dezenfekte ve hijyen konusunda farkındalık yaratmış olursunuz.

Otomatik kullanımı olan “Tek Ayak Sensörlü Dezenfektan İstasyonu Hijyen Noktası” (kol basma dezenfektan standı) modelini incelemek için buraya tıklayınız.

Asansörler ve stand koymaya uygun olmayan yerlerde kullanabileceğiniz duvara monte sabit dezenfektan istasyonu tercihlerini incelemek isterseniz “El Dezenfektan Noktası” için buraya tıklayınız.

Muğla Lena Reklam, müşterileri ve çözüm ortakları için yenilikçi teknolojiler ve yüksek katma değere sahip ürünler geliştiren bir reklam ve ajans firmasıdır.

Digital ve görsel medya alanında sahip olduğu bilgi birikimi ile 2010 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Lena Reklam ve Ajans, tüm sektörlere yönelik kaliteli ve etkin hizmetler üretmektedir.

Muğla dezenfektan standlarını üreten firmamız, Muğla el dezenfektan ve hijyen istasyonlarının artması için fiyatları uygun tutmaktadır.

Covid19’dan (koronavirüs) Korunmak İçin Tedbirler

Küresel sorun haline gelen covid19 (koronavirüsü) yayılımına karşı koruyucu kurallara mutlaka uyulması gerekmektedir. Koronavirüsün yayılmasına karşı covid19 koruyucu 14 kuralı tekrar hatırlatmak isteriz.

Hepimizi koruyacak, küresel sorun haline gelen koronavirüs‘ün (covid19) yayılmasına karşı koruyacak 14 kural;

 1. Ellerinizi sık sık su ve sabun ile en az 20 saniye boyunca ovalayarak yıkayın.
 2. Öksürme veya hapşırma sırasında ağzınızı ve burnunuzu tek kullanımlık mendille kapatın. Mendil yoksa dirsek içini kullanın.
 3. Ellerinizle, ağzınıza, burnunuza ve gözlerinize dokunmayın.
 4. Soğuk algınlığı belirtileri gösteren kişilerle aranıza en az 3, 4 adım mesafe koyun.
 5. Yurt dışı seyahatlerinizi erteleyin ya da iptal edin.
 6. Yurt dışından dönüşte ilk 14 günü evde geçirin. Ziyaretçi kabul etmeyin. Evde kendinizi izole edin. İzole edilmiş kişinin odasına maskesiz girmeyin.
 7. Bulunduğunuz ortamları sık sık havalandırın.
 8. Sık kullandığınız yüzeyleri su ve deterjanla her gün temizleyin.
 9. Havlu gibi kişisel eşyaları ortak kullanmayın.
 10. Kıyafetlerinizi yüksek ısıda yıkayın.
 11. Tokalaşma, sarılma gibi yakın temaslardan kaçının.
 12. Güçlü bir bağışıklık sistemi için bol sıvı tüketin, dengeli beslenin, uyku düzeninize dikkat edin.
 13. Soğuk algınlığı belirtileriniz varsa, yaşlılar ve kronik hastalığı bulunanlarla temas etmeyin. Maske takmadan dışarı çıkmayın.
 14. Düşmeyen ateş, öksürük ve nefes almada zorluk gibi şikayetleriniz varsa, maske takarak bir sağlık kuruluşuna başvurun.

Günlük yaşamda uygulaması oldukça basit olan tüm bu kurallara hepimizin uyması gerekmektedir. Zaruri ihtiyaçlar için dışarıya çıkmak zorunda olan kişiler için dezefektan standlarından faydalanmalarını önemle rica ederiz.

“Evde kalın, güvende kalın”

Bize Ulaşın

Lena Reklam, Muğla ile sınırlı kalmayıp tüm illerimize hizmet vermektedir. El dezenfektan standı ve web sitesi hizmeti verdiğimiz Medusa Transfer firmasını inceleyebilirsiniz. Muğla Dezenfektan noktası ve hijyen istasyonları için Muğla Lena Reklam çözüm ortağınız olacaktır.

Tüm Dezenfektan noktası ve hijyen istasyonları ihtiyaçlarınızda Lena Reklam Muğla olarak sizlere her türlü destek ve olanağı sağlıyoruz. Müşterimizin düşünce ve hayallerine göre tüm detayların üzerinde durarak en iyisini sizlere sunmayı hedefliyoruz. Tüm çalışmalar hakkında bilgi almak ve fiyat teklifleri için bize yazabilir yada bizi arayabilirsiniz. “İletişim” sayfamıza ulaşmak için buraya tıklayınız.

Muğla el dezenfektan noktası üretiminde tek firma olan Lena Reklam & Ajans, satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Lena Reklam İşinize Değer Katar…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*