Web Sitesi Tasarımı & Yazılımı

web sitesi tasarımları ve yazılımları mugla ajans

Web Sitesi Tasarımı & Yazılımı

Muğla’da SEO ve Kullanıcı Odaklı, Responsive Tasarımlar

Web sitesi tasarımı ve yazılımı konusunda tasarımlarımızı sadece işletmeniz için değil, aynı zamanda potansiyel müşterileriniz için yaparız. Sitenizin kullanıcı deneyimi ve arama motorları optimizasyonu olması ilk önceliğimizdir. Amacımız güzel görünen bir web sayfası yapmanın yanında, arayanların kolay bulabileceği, işinizi geliştiren, satışlarınızı arttıran bir web tasarım projesi yapmak…

Muğla Web Sitesi Tasarımı & Yazılımı Memnun Müşteri

Web tasarım projelerinin %60`ından fazlasının müşteri memnuniyetsizliği ile sonuçlandığını biliyor muydunuz? Peki çalışacağınız web tasarım firmasının profesyonelim demesi yeterli mi?

Web Tasarım Nedir?

İnternet ortamında ürün ve hizmetleri, Muğla’ya, Türkiye’ye hatta tüm Dünya’ya tanıtımına yarayan, grafik ve metinlerin bir araya geldiği çalışmadır. Kısaca kişi ve kurumların dijital ortamda görünen yüzüdür.

İnternette sayfaların yada siteleri açmak için oluşturulan HTML kodlama diliyle uzmanlar tarafından yapılan yazılımdır.

Kaliteli bir muğla kurumsal web tasarımı, tanıtımı yapılacak web sitesinin hedef müşteri kitlesini yakalamasında son derece önemli olup özellikle kullanıcı dostu olması gerekir.

Web Tasarım Unsurları

Web tasarımında, web sitesinin güzel görünmesini, hızlı olmasını ve kolay bulunmasını sağlayan önemli unsurlar vardır. Öncelikle görsel olarak modern, dikkat çekici ve özgün olmalıdır. Muğla web tasarımı & yazılımı hizmetleri veren firmamız Muğla Lena Reklam, görsellikle birlikte içeriğe de önem vermektedir. Bunların yanında sitenin güvenliği de web sitesinin değerini ve kalitesini belirleyen önemli koşullardır. Muğla seo uyumlu web tasarımı google aramalarında öne çıkmak için önemlidir.

Web sitesinin oluşma sürecini şu şekilde sıralayabiliriz;
Proje hazırlama, görsel tasarımı, HTML, Java Script ve CSS kodlama, İçerik Yönetim Sistemi (CMS) entegrasyonu sonrası kontrol işlemleri yapılır ve web tasarımı tamamlanır. Ayrıca web sitesinin mobil uyumlu olması gerekmektedir. Günümüzde internet kullanımının %70’i telefonlardan gerçekleşmektedir. Bu da Muğla mobil uyumlu web tasarımı etkisini ön plana çıkarmaktadır. Yukarıda anlattığımız detaylarla Muğla’da internet sitesi yapan tek firma Lena Reklam Muğla‘dır.

Düzen: Tasarlanacak grafik ve içerik metinlerinin gözü yormayacak, kullanıcının kolay anlayacağı düzende olması gerekir. İstenilen bilgiye çabuk ulaşmada düzen önemlidir. Web sayfasının iyi hazırlanmış düzeni kişilerin web sitesinde kalma süresini uzatır.

Renk: Renk tercihleri, marka imajını ve kurumsal kimliği yansıtan renklerden yana olmalıdır. Uyumlu renkler kullanılmalıdır.

Grafikler: Müşterilerin ilgisini çekecek ve sayfanın açılma hızını düşürmeyecek grafiklerin tasarlanması önemlidir. Logo, fotoğraf ve simgelerin doğru alanlarda kullanılması önemlidir.

Fontlar: Web sayfasında yazı (font) karakterleri son derece etkilidir. Hatta birçok web tarayıcısı web-güvenli yazı tiplerini kaliteli bir şekilde görüntüleyebilir. Bu nedenle kabul gören fontlar tercih edilmelidir.

İçerik: Kullanıcıda merak uyandıran, bilgilendirici görsel ve metinler kullanılmalıdır. Ürün ve hizmet tanıtımında önemli rol oynayan içerikler SEO (Google aramalarında üstte çıkma optimizasyonu) uyumlu olmalıdır.

Profesyonel Web Sitesi Tasarımı & Yazılımı

Profesyonel web tasarımı yapan Lena Reklam, internet dünyasında kolay bulunabilir olmak, fazla tıklanmak ve satışlarını arttırmak isteyen işletmelerin aradığı çözümdür. Muğla web tasarım firması Lena Reklam & Ajans, firmaları dijital ortamda hem güvenilir hem de benzersiz gösterir.

Web sitelerinin öneminin her geçen gün arttığı günümüzde başarılı ve hedefle odaklanmış bir web sitesi için içerik ve tasarım olarak sektöre uygunluk önemlidir. Böylece site sadece ulusal değil uluslararası müşterilere de eşit uzaklıkta olacağından hedef müşteri kitlesi günden güne büyüyecektir. 7/24 açık bir web sitesi, özellikle bir e-ticaret sitesi ise günün her saatinde satış yapması demektir. Satış ve pazarlama gelirinin artması, reklam ve kampanya giderlerinin düşmesi profesyonel bir web tasarımı ile mümkündür. Muğla Lena Reklam & Ajans Bünyesinde profesyonel, işinde başarılı, web tasarımcıları çalışmaktadır.

Web Tasarımında Dikkat Edilecek Unsurlar?

Hedef kitle önemlidir. Web sitesinin, uygun müşteri potansiyeline hitap eden tasarımda olması gerekir. İşletmeyi müşteriye hızlı ve doğru yönlendirmesi, kullanıcı dostu olması ve google aramalarına uygun formatta kodlanması gerekir.

Lena Reklam, firmaya uygun keyifli ve dikkat çekici görselliği ile beklentileri karşılayan web sitesi tasarlar. Tasarımı başarılı web siteleri her zaman müşterileri etkilemeyi başarır. Firmanızın markalaşması ve tanıtılmasında etkili olan web siteleri günümüzde büyük önem taşımaktadır. Muğla web sitesi tasarımı & yazılımı ile siz de markanızın bilinirliğini arttırabilir ve hedef kitlenizin ilgisini çok daha kolay bir şekilde çekmeyi başarabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Lena Reklam, Muğla ile sınırlı kalmayıp tüm illerimize hizmet vermektedir. Grafik Tasarım ve web sitesi tasarım hizmeti verdiğimiz Oku Gari ya da Gezievi Tur firmalarını inceleyebilirsiniz. Muğla Web Tasarım yada hazır web siteleri için Muğla Lena Reklam çözüm ortağınız olacaktır.

Tüm Web Sitesi Tasarımı & Yazılımı ihtiyaçlarınızda Lena Reklam Muğla olarak sizlere her türlü destek ve olanağı sağlıyoruz. Müşterimizin düşünce ve hayallerine göre tüm detayların üzerinde durarak en iyisini sizlere sunmayı hedefliyoruz. Tüm çalışmalar hakkında bilgi almak ve fiyat teklifleri için bize yazabilir yada bizi arayabilirsiniz. Muğla Lena Reklam & Ajans olarak firmanız için en iyi, en uygun tasarımları hazırlayıp aktif ediyoruz. Müşterilerin ulaşmasını kolaylaştıracak Google uyumlu site tasarımlarınız için “İletişim” sayfasından bize ulaşabilirsiniz. Sayfamıza ulaşmak için buraya tıklayınız.

Diğer İnternet çözümleriniz için “İnternet Ürünleri” kategorimize tıklayabilirsiniz. Lena Reklam Muğla İnternet Ürünleri sayfasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

Diğer Ürünleri çeşitlerimize de göz atabilirsiniz. Alttaki başlıklara tıklayarak Lena Reklam İnternet Ürünleri‘ne ulaşabilirsiniz.
Web Banner Tasarımları
E-Ticaret Sistemi Yazılımı
Google SEO Optimizasyonu
Google ADS Reklamları (Adwords)
Facebook Reklamları
İnstagram Reklamları
B2B Sistemi Bayi & Toptancı Yazılımları
Marka Danışmanlığı

Lena Reklam işinize değer katar…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*