Yelken Bayrak Çeşitleri

Yelken bayrak satışı mugla reklam

Yelken Bayrak Çeşitleri (Plaj Bayrak, Olta Bayrak, Reklam Bayrağı)

Marka değerinizi ve kurumsal kimliğinizi en güzel ve coşkulu şekilde yansıtan yelken bayrak çeşitleri Lena Reklam & Ajans güvencesiyle. Yol bayrağı, plaj bayrağı, reklam bayrağı veya Oltaya benzeyen yapısı sebebiyle olta bayrağı da denen bu bayrak çeşitleri, en kullanışlı ve göze çarpan reklam araçlarından biri olarak da yarar sağlamaktadır.

Fiyatlarının uygunluğu sayesinde işletmenizin bayrağı olarak da, tabelası veya levhası olarak da azami fayda göreceksiniz. Sağlam bir gövde oluşturan metal malzemeden üretilmiş direklere monte edilerek kullanım için hazırlanır. Dış hava şartlarına dayanıklı Pvc Raşel kumaştan üretilmektedir. Dijital renkli baskı yapılmaktadır.

Yelken Bayrak Özellikleri;

-Dış ve iç mekan kullanımına uygun
-Aluminyumdan oluşan sağlam bir portatif (demonte) gövde.
-20 lt. plastik şemsiye sabitleme bidonu
-Raşel Kumaş
-Renkli Dijital Baskı

Yelken Bayrak ölçüleri
-Standart Bayrak Boyu 75×300 cm. Direk Boyu 4.00 m
-75×250 cm, 75×300 cm, 100×400 cm ve 110×250 cm ölçüleri de mevcuttur.

İsteğe göre özel tasarım, farklı ölçülerde yelken bayrak çeşitleri yapılır.

Yelken bayrağın ikinci yüzeye geçirgenliği neredeyse %100 dür.
Yelken bayraklarda baskı ikinci yüzeye ters okunur bir şekilde tam olarak geçer.
Tekstil Baskı Makinesi baskısıyla yüksek renk doygunluğuna sahip baskı yapılır.
Yelken bayrak direkleri, yelken bayrağın boyuna göre değişen 1,5 metrelik demonte parçalar halinde size ulaşır.
Direkler alüminyum olup kurulumu kolay ve sağlamdır.

Kullanım Alanları ve Özellikleri

Plaj bayrağı, dubalı bayrak, reklam bayrağı, olta bayrak, yelken bayrak günümüzde artık tüm esnafın dükkanlarında ve şirket önlerinde reklam dubası gibi kullandığı bir bayrak çeşididir. Halk arasında ismi olta bayrak yada yelken bayrak olarak geçer fakat ilk kullanım alanı plajlar olduğu için asıl ismi “Plaj Bayrağı” dır.
Plaj bayrağı mağaza önünde, plajlarda, fuar standlarında ve firma tanıtımlarında kullanılır.

Bayraklarda kullanılan malzeme ekonomik ve standart seçeneklerinde farklılıklar göstermektedir, ekonomik seçeneğinde bayrak 90 gr. raşel kumaştır, standart malzemede ise 110 gr. raşel kumaştır. Malzemeler hakkında ayrıntılı bilgi için bize sorabilirsiniz.

Kısa süreli kullanımlar için ekonomik malzemeyi promosyon ürün olarak tercih edebilirsiniz. Uzun süreli kullanımlar için ve dış mekan koşullarına daha dayanıklı olması açısından standart malzeme tercih etmeniz önerilir.

Direk boyu bayrak boyutundan 50 cm daha fazladır, 50 cm’lik kısım bidona takılmaktadır.
Bayrağı bidona takmak için gerekli olan tıpa, bidonun altında yer almaktadır.
Bayrakların duba kısmına su veya kum doldurulabilir. 100×400 cm’lik bayrağın duba kapasitesi 32 litre, diğer bayrakların ise 20 litredir.
Ürünü satın aldıktan sonra bayrağı maksimum 30 derecede yıkamanız gerekmektedir.

Yelken Bayrak Kullanım Alanları

Plaj bayrak, dubalı bayrak veya olta bayrak olarak da bilinen yelken bayrağı, tanıtım yapmak istediğiniz her alanda tercih edebilirsiniz. Muğla yelken bayrak reklam, kampanya, duyuru, fuar organizasyonlarında, kapı önü süslemelerinde, açılışlarda iç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Muğla olta bayrak mağaza önleri, fuar standları veya firma tanıtımlarında kullanacağınız Muğla plaj bayrak fark edilmenizi sağlar. Muğla yol bayrak yada Muğla dubalı bayrak uzun kullanım ömrü ve yarattığı etki nedeniyle çok tercih edilen reklam materyalleri arasındadır.

Yelken bayrak çeşitleri, fiyatları, ölçü ve adede göre farklılık gösterir. Standart ebatları 75×250 cm, 75×300 cm, 100×400 cm ve 110×250 cm ebatlarında yelken bayrak siparişlerinizi en uygun fiyata, en kolay şekilde Lena Reklam ve Ajans web sayfamızdan verebilirsiniz.

Yelken Bayrak Çeşitleri Siparişi Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Doğru içerik belirlenmelidir.
Netleşmiş bir tasarımınızın olması gereklidir, yoksa Lena Reklam sizin için en iyi şekilde tasarlayıp onayınıza sunacaktır.
Tasarımda çarpıcı görsel ve doğru slogan olmalıdır.

Plaj bayrak kurumsal kimliğinizin bir parçasıdır. Bu nedenle firma bilgilerinizin, logonuzun yer alması iyi bir etki yaratacaktır.
Yelken bayrak ölçüsü doğru belirlenmelidir.

Yelken bayrak çeşitleri, lisans alınmamışsa lisans gerektiren tasarımlar basılmamaktadır. Örneğin Fenerbahçe logosu ve tasarımları.

Lena Reklam, firmaya uygun keyifli ve dikkat çekici görselliği ile beklentileri karşılayan yelken bayrak modelleri tasarlar. Tasarımı başarılı yelken bayraklar her zaman müşterileri etkilemeyi başarır. Plaj bayrak yada olta bayrak, etkili reklam yöntemleri arasında yer almaya devam etmektedir. İç ve dış mekanlarda şık bir görüntü oluşturacak olan yelken bayrak çeşitleri ile siz de markanızın bilinirliğini arttırabilir ve hedef kitlenizin ilgisini çok daha kolay bir şekilde çekmeyi başarabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Lena Reklam, Muğla ile sınırlı kalmayıp tüm illerimize hizmet vermektedir. Yelken bayrak ve web sitesi hizmeti verdiğimiz Oku Gari firmasını inceleyebilirsiniz. Muğla yelken bayrak tasarımları için Muğla Lena Reklam çözüm ortağınız olacaktır.

Tüm yelken bayrak ihtiyaçlarınızda Lena Reklam Muğla olarak sizlere her türlü destek ve olanağı sağlıyoruz. Müşterimizin düşünce ve hayallerine göre tüm detayların üzerinde durarak en iyisini sizlere sunmayı hedefliyoruz. Tüm çalışmalar hakkında bilgi almak ve fiyat teklifleri için bize yazabilir yada bizi arayabilirsiniz. “İletişim” sayfamıza ulaşmak için buraya tıklayınız.

Diğer Display Ürün çeşitlerimiz için “Display Ürünler” kategorimize tıklayabilirsiniz. Lena Reklam Muğla Display Ürünler sayfasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

Diğer Display Ürün çeşitlerimize de göz atabilirsiniz. Alttaki başlıklara tıklayarak Lena Reklam Display Ürünleri’ne ulaşabilirsiniz.
Işıklı Light Box
Duba Çeşitleri
Roll Up Banner
Stand Çeşitleri
Örümcek Stand
X Banner
Broşür Standları
Özel Stand Tasarımları
Menü Çeşitleri
Özel Tasarım Dezenfektan Standı Hijyen İstasyonu
El Dezenfektan Standı & Hijyen İstasyonu Sensörlü
Dezenfektan Noktası Asansör veya Duvara Monte
El Dezenfektan Standı & Hijyen İstasyonu
Tek Ayak Dezenfektan İstasyonu Hijyen Noktası
Snapper Çerceve Çeşitleri

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*