Yol Kenarı Totem

Yol kenarı totem yapımı muğla reklam

Yol Kenarı Totem Tabela

Yol Kenarı Totem Tabela Nedir?
Cadde kenarı yada yol kenarı totem tabelalar, açık alanlarda, karayolu, şehirler arası yollar, çevre yolları, otobanlar, caddeler v.b yol kenarlarına uygulanan gösterişli ve çok büyük tabelalardır. Yol kenarı totemler uzaktan görülebilecek şekilde tasarlanıp konumlandırılır.

Muğla totem tabela, açık alanlarda özellikle reklam amaçlı herkesin görebilmesi için uygulanan, yan yol kenarlarına yerleştirilen, büyük ebatlı bu yol kenarı totem tabelalarını yaptırmak isterseniz Lena Reklam Muğla ile iletişime geçebilirsniz. Yol Kenarı Totem Tabela tasarımı, ölçüleri, totem borusu boyları, rüzgara dayanıklılığı, zemin statiği ile önemli ve riskli bir iştir. Muğla Lena Reklam, firmaların prestijini en üst seviyede yansıtan totemler tasarlayarak üretimini gerçekleştirir.

Lena Reklam’ın Yetenekli Tasarımcıları

Elbette ki bir işletmenin, kurum ve kuruluşun, bir alışveriş merkezi ya da binaların fark edilmesi, kişiler tarafından göze çarpması amacı ile bazı tabela çeşitleri tercih edilmektedir. Büyüklükleri ve aydınlatma şekilleri, tasarımlarına göre farklı çeşitlere sahip olurken, bunların arasında yol kenarı totem tabela da bulunmaktadır. İşletmelerin konularına uygun özelliklerde tasarımı yapılan totem tabelalar, eklenen görseller ile birlikte hafızada yer edici bir özellik taşımaktadır.

Yol kenarı totemler bir firmanın, devlet kurumu ya da binanın, alışveriş merkezlerinin reklamının yapılması için kullanılmaktadır. Daha çok gösterişli şekiller, büyük yazılar ve desenler ile birlikte dizayn edilirken, mesafeye göre farklı ebatlarda tasarlanmaktadır. Elbette ki büyüklükleri ve bazı özelliklerine göre farklı çeşitlerine ve farklı yol kenarı totem tabela fiyatlarına ulaşabilmek mümkündür. İlk olarak çeşitleri hakkında şu bilgiler yer verebiliriz.

Yol Kenarı Totem Çeşitleri

Tek bacaklı totem
Çift bacaklı totem
Likit totem
Işıklı, Işıksız totemler
Kompozit totem
Alüminyum totem
Çelik Saç totem
Profil totem
Vinily Germe totem

Yukarıda yer alan tek ve çift bacaklı totemler, büyüklük ve ağırlıklarına göre dayanıklı olması ile çeşitlendirilmiştir. Tasarımına göre tek ve çift bacaklı olanlar da bulunurken, ışıklı ve ışıksız olarak da seçimler yapılabilir. Malzemelerine göre, alüminyum, kompozit ve çelik saçlar da çeşitlere yenilerini eklemiştir. Daha uygun fiyat seçeneği sunan vinil germe gibi modelleri de bulunurken, seçimlerde dikkat edilmesi gereken bazı hususları da göz ardı etmemek gerekir.

Yol Kenarı Totem Tabela Üretiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Muğla totem tabelanın tercih edilmesinin yanında nereye konulacağı da oldukça önemlidir. Örnek olarak, yol kenarında ne kadar uzak bir mesafeye montajı yapılacak? Bu durumda, yoldan geçen ve o alana yaklaşan araçların, totem tabela üzerinde yer alan ifade, sembol, yazı ve tüm diğer desenleri rahatlıkla görebilmesi ve dikkatini yakalaması gerekmektedir. Bu yüzden tabelanın hem konumu hem de konuma uygun bir tasarıma sahip olması çok önemlidir. Yol kenarı totem tabela muğla için 7 gün 24 saat sürekli fark edilir bir tasarıma sahip olsun istiyorsanız, gece ışıklandırmasının olmasına da dikkat etmeniz gerekir. Işıklandırmanın nasıl yapılacağı da önemlidir. Kaliteli ve yansıtıcılı bir plaka ile oluşturulması totem tabelanın daha iyi görünmesini sağlayacaktır.

Totem Tabela Avantajları

Bildiğiniz gibi bu bahsedilen totem tabela, zaten gösterişi ile birlikte dikkat çekmektedir. Bundan dolayı firma, alışveriş merkezi ya da bu gibi binaların reklamlarının yapılmasına ve kişiler tarafından dikkatlerin üzerine toplanmasında yardımcı olmaktadır. Böylelikle tanıtmak istediğiniz bir ismi bu tabela yardımı ile şehirlerarası yol kenarlarında pek çok kişiye iletmek istediklerinizi iletebilirsiniz.

Yol Kenarı Totemlerin fiyatları, göze bir hayli yüksek geliyor fakat firma ya da işletme, reklamının uzun vadede binlerce kişiye ulaştırıldığı düşüncesi ön planda tutulursa, kâr marjını yükselteceğinden geleceğe yönelik iyi bir yatırım haline geliyor.

Lena Reklam, firmaya uygun keyifli ve dikkat çekici görselliği ile beklentileri karşılayan totem tabela modelleri tasarlar. Tasarımı başarılı totem tabelalar her zaman müşterileri etkilemeyi başarır. Yol totem modelleri, en etkili reklam yöntemleri arasında yer almaya devam etmektedir. Cadde kenarı ya da yol kenarı gibi alanlarda görmeye alışık olduğumuz Muğla totem tabela modelleri ile siz de markanızın bilinirliğini arttırabilir ve hedef kitlenizin ilgisini çok daha kolay bir şekilde çekmeyi başarabilirsiniz.

Diğer totem tabela çeşitlerimize de göz atabilirsiniz. Alttaki başlıklara tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Özel Tasarım Totem Tabela
Pilon Totem Tabela
Menü Board Totem Tabela
Çatı Totem Tabela

Bize Ulaşın

Lena Reklam, Muğla ile sınırlı kalmayıp tüm illerimize hizmet vermektedir. Yol kenarı totem ve web sitesi hizmeti verdiğimiz Medusa Transfer firmasını inceleyebilirsiniz. Muğla totem tabela tasarımları için Lena Reklam çözüm ortağınız olacaktır.

Tüm totem tabela ihtiyaçlarınızda Lena Reklam Muğla olarak sizlere her türlü destek ve olanağı sağlıyoruz. Müşterimizin düşünce ve hayallerine göre tüm detayların üzerinde durarak en iyisini sizlere sunmayı hedefliyoruz. Tüm çalışmalar hakkında bilgi almak ve fiyat teklifleri için bize yazabilir yada bizi arayabilirsiniz. “İletişim” sayfamıza ulaşmak için buraya tıklayınız.

Diğer totem tabela çeşitlerimiz için “Totem” kategorimize tıklayabilirsiniz. Lena Reklam Muğla Totem çeşitleri sayfasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*